Program wychowania przedszkolnego

Nasze przedszkole ukierunkowane jest na wszechtronny rozwój dziecka oraz odkrywanie zainteresowań i talentów każdego z podopiecznych.

Działalność edukacyjną opieramy na Podstawie Programowej Wychowania Przedszkolnego dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego

Główny program, na bazie którego pracujemy nosi tytuł „KOCHAM PRZEDSZKOLE ”

W naszych działaniach nie ograniczamy się jednak wyłącznie do programu. W celu poszerzenia wiedzy dzieci i uatrakcyjnienia zajęć przygotowujemy różnorodne projekty edukacyjne.

Zajęcia z języka angielskiego prowadzimy w oparciu o Program nauczania języka angielskiego. Kurs dla przedszkoli. Macmillan Autorzy: Joanna Zarańska, Magdalena Appel. Został on zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod nr DKOS-4013-4/02.

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli - wychowawców grup oraz nauczycieli pomocniczych. Są doskonałą okazją, aby dziecko w bezpiecny sposób mogło poznać przedszkole.

Podstawy prawne

BUTTERFLY - Niepubliczne Przedszkole Językowo Sporotwe w Krakowie

Ustawa z dnia 7 września 1991 r. O systemie oświaty (Dz.U. z 2004 r. nr 256, poz. 2572 z późniejszymi zmianami)

BUTTERFLY - Niepubliczne Przedszkole Językowo Sporotwe w Krakowie