Misja przedszkola

Nasze Przedszkole "Motyl" jest niepubliczną placówką oświatową dla dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat. Jest nowoczesnnym przedszkolem o profilu językowo - artystycznym. Naszym głównym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, tak aby od najmłodszych lat stał się on częścią ich codziennego życia. Dzieci w swym najmłodszych latach są najbardziej ciekawe świata, dzięki czemu przez swobodną zabawę i bez najmniejszych obciążeń mogą przyswajać język obcy.

Pamiętajny, że najważniejszym etapem w rozwoju dziecka jest wiek przedszkolny. Dokonuje ono wtedy największych postępów rozwojowych, które warunkują jego przyszłe możliwości.

<?=$_ALT;?>

Bogaty, profesjonaly i fachowo przygotowany program naszego przedszkola, zakłada rozwijanie indywidualnych talentów dzieci poprzez edukację dostosowaną do ich osobistych preferencji  - każdemu we własnym indywidualnym rytmie. Oczekujemy, że każde dziecko opuszczając nasze mury będzie gotowe i wyposażone w umiejętności i entuzjazm tak, by sprostać wyzwaniom, które niosą lata szkolne.

Jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy miejsce, w którym zapewnimy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Każde dziecko wzrasta i rozwija się w indywidualnym tempie, dlatego wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyk w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności.