Warunki lokalowe

Ważne jest środowisko w jakim pracujemy

Wygląd Naszego przedszkola to wizytówka sama w sobie. Zaprojektowaliśmy je z myślą o dzieciach , by było dla nich jak najbardziej przyjazne. Zapewniamy jasne,  duże sale,wyposażone w atestowane meble oraz nowoczesne pomoce dydaktyczne. Do każdej sali przypisana jest oddzielna łazienka, by dzieci czuły się sfobodnie i komfortowo. Szata barw, odpowiadająca naszej marce jest przyjazna dla umysłu małego dziecka, a przede wszystkim miła dla oka.

Lokalizacja i budynek przedszkola

Placówka jest położona w pobliżu dużego kompleksu parkowo-leśnego, kształtującego okoliczny klimat.  „BUTTERFLY” mieści się na parterze budynku o wysokim, nowoczesnym standardzie, o łącznej powierzchni 198 m kw.

Budynek spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż. obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla  dzieci. Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki i ogrodu posiadamy atesty oraz certyfikaty.

Posiadamy:

• szatnię dla dzieci
  • dwie sale dydaktyczne
  • łazienki do każdej sali
  • pomieszczenie socjalne
  • zaplecze kuchenne